Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Petr

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Při sloučení objednávky s objednávkou ze sesterského e-shopu, nebylo zboží přibaleno. Ovšem když jsem se spojil telefonicky s pracovnicí (v podvečer) zajistila, že další den ráno mi zboží dorazilo. Chyba nastala, může se stát, ale takovéto řešení je dostačující omluva. Spokojenost."

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Výrobci brzd

Výrobci brzd a brzdových dílů

Bosch

BOSCH, výrobce autodílů

Firma Bosch se na celosvětové úrovni zabývá vývojem a výrobou mnoha a mnoha automobilových dílů. Jedním z nich jsou rovněž brzdové součásti.

Brzdové komponenty Bosch jsou dodávány jak do prvovýroby, tak do aftermarketu a v tuto chvíli používají výrobky Bosch prakticky všechny automobilky na světě. Zásluhu na tom má i dlouholetý vývoj, kdy Bosch vyvinul a patentoval jeden z prvních brzdových systémů.


TRW

TRW, logo výrobce autodílů

Skupina TRW automotive patří mezi leadery na trhu aktivní i pasivní bezpečnosti v automobilech. Mimo jiné systémy se zabývá také výrobou a vývojem brzdových systémů. Na svém kontě má mnoho patentů, které umožňují vyrábět lepší, efektivnější a spolehlivější brzdové systémy.


ProTechnic

ProTechnic, výrobce autodílů

Značka ProTechnic progresivně získává na popularitě mezi zákazníky. Objevila se v roce 2004 jako reakce na potřeby trhu. Základním pilířem výroby je kompletní nabídka náhradních dílů pro brzdové systémy, doplněné prodejem kloubů, vodních čerpadel a stěračů. Nabídka se neustále rozšiřuje i díky tomu, že značka nabízí kvalitní výrobky za zajímavé ceny.

Líbil se Vám článek? Pomohl Vám? Sdílejte jej..