Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Robill

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Nakoupil jsem z důvodu skvělé ceny a taky proto že se snažím spoléhat spíše na českou kvalitu.Obchod proběhl výtečně,i přesto že jsem objednal mezi svátky,bylo ihned po svátcích připraveno na prodejně.I když to byl můj první nákup v tomto obchodě,rád jejich služby využiji znovu.Všem bych vřele doporučil a věřím že nebudete zklamáni"

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Výrobci brzd

Výrobci brzd a brzdových dílů

Bosch

BOSCH, výrobce autodílů

Firma Bosch se na celosvětové úrovni zabývá vývojem a výrobou mnoha a mnoha automobilových dílů. Jedním z nich jsou rovněž brzdové součásti.

Brzdové komponenty Bosch jsou dodávány jak do prvovýroby, tak do aftermarketu a v tuto chvíli používají výrobky Bosch prakticky všechny automobilky na světě. Zásluhu na tom má i dlouholetý vývoj, kdy Bosch vyvinul a patentoval jeden z prvních brzdových systémů.


TRW

TRW, logo výrobce autodílů

Skupina TRW automotive patří mezi leadery na trhu aktivní i pasivní bezpečnosti v automobilech. Mimo jiné systémy se zabývá také výrobou a vývojem brzdových systémů. Na svém kontě má mnoho patentů, které umožňují vyrábět lepší, efektivnější a spolehlivější brzdové systémy.


ProTechnic

ProTechnic, výrobce autodílů

Značka ProTechnic progresivně získává na popularitě mezi zákazníky. Objevila se v roce 2004 jako reakce na potřeby trhu. Základním pilířem výroby je kompletní nabídka náhradních dílů pro brzdové systémy, doplněné prodejem kloubů, vodních čerpadel a stěračů. Nabídka se neustále rozšiřuje i díky tomu, že značka nabízí kvalitní výrobky za zajímavé ceny.

Líbil se Vám článek? Pomohl Vám? Sdílejte jej..