Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Alex

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Dobrý a spolehlivý, rychlý"

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

O nás

Logo PEMA

Základním pilířem a směrem vývoje firmy je nabídnout zákazníkům komfortní a snadný nákup autodílů a příslušenství z pohodlí domova. Naši specialisté proto vyvíjejí zcela původní systém elektronického obchodu, který je pro naši klientelu přehledný a uživatelsky přívětivý. V kombinaci se širokým výběrem zboží a rychlým dodáním se tak zákazníkům nabízí jedinečné řešení na trhu, díky kterému se k nám rádi vracejí.

V současné době se již specializujeme na širší okruh zboží, přičemž zatím stále jdeme cestou specializovaného obchodu pro každý užší okruh zboží. V našich obchodech tak můžete zakoupit sortiment výfuků, motorových olejů a kapalin, tlumičů pérování, auto a moto baterií a nově také spojek, spojkových dílů a brzd. Při objednávkách z více našich obchodů zboží zasíláme najednou a za zvýhodněné poštovné.

Abychom vyhověli stoupající poptávce a zvyšujícím se nárokům zákazníků, taktéž na základě Vašich podnětů, řešení našeho obchodu stále vylepšujeme, rozšiřujeme nabídku zboží a připravujeme další novinky v oblasti nabízeného zboží a služeb. Věříme, že tento přístup povede ke spokojenosti Vás, našich zákazníků, upevní se tak naše pozice na trhu a budeme moci nadále uspokojovat Vaše přání a požadavky v co nejvyšší kvalitě.

Brzdy-PEMA.cz - brzdy, destičky, kotouče, bubny a příslušenství

Eshop brzdy-pema.cz se specializuje na prodej kompletního sortimentu kolem brzd. V nabídce naleznete brzdové destičky, kotouče, čelisti i bubny, brzdové válečky, opravné díly a další příslušenství několika výrobců, jako například Bosch, TRW, Jurid a další.

Při nákupu v tomto obchodě se můžete spolehnout na standardy, které znáte z našich dalších eshopů. Rychlé dodání zboží, komfortní objednávka v přehledném eshopu, snadný výběr zboží a zcela individuální přístup k potřebám každého zákazníka.

Na spolupráci s Vámi se těší kolektiv Autodíly PEMA s.r.o.